Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2019, 01:52   #28
Sumar
 
Sumar's Avatar
 
Reputacja: 1 Sumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputację
Super!
Rekrutacja ruszy za mniej więcej tydzień. Mam już rozrysowaną kampanie i pierwszą przygodę. Muszę jeszcze tylko dopracować kilka szczegółów, żeby historia nie była zbyt płytka.

Nie jestem jeszcze pewien ile maksymalnie graczy będę chciał poprowadzić. Myślałem na razie o 4, żeby nie było zbyt wielkiego chaosu. Z czasem móglbym poprowadzić więcej, ale 6 to chyba max żeby się nie pogubić.

Nie wiem na ile jest to popularne na sesjach na LI, ale mechanikę planuje rozgrywać na Discord. Przetestowałem już z przyjaciółmi jak by to wyglądało i z tego doświadczenia wynika, że sprawdzi się to wyśmienicie. Główne opisy itd. oczywiście w formie postów, ale jeśli wasza postać postanawia wykonać jakieś trudniejsze zadanie, to na discord wrzucam @Konretny_Gracz z, przykładowo, prośbą o rzut koścmi i gracz ma możliwość w miare sprawnie zareagować, abym później mógł zgodnie z kośćmi odpisać na forum.

Dodatkową korzyścią będzie to, że Wy jako gracze zawsze też będziecie mieli sposobność sprawnie dopytać mnie o nieścisłości, czy cokolwiek, przywołując mnie @MG
 
__________________
Question everything.
Sumar jest offline