Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2019, 13:17   #7
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 41763 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
OBÓZ GWARDII NARODOWEJ

Obóz wojskowy założony przez Gwardię Narodową jest obozowiskiem półstałym. Jako że nie przewidziano oblężenia, zabezpieczony jest jedynie siatką z drutu, zawieszoną pomiędzy słupami, oraz automatycznymi wieżyczkami na rogach. Obóz zbudowano na planie kwadratu. Podstawą obozu są składane kontenerowe siedziby, metalowe prostokąty z aluminiowymi szybkami które zastępują namioty. Lekkie i składane z przewożonych ciężarówkami części są stosowane do różnych zadań. Podstawowy kontener mieszkalny zawiera sześć prycz i szafek na ubrania i broń, oraz prysznic na trzy osoby, oraz stolik na posiłki oraz stanowiska komunikacyjne. Każdy kontener wytrzymuje ostrzał z broni konwencjonalnej i wybuch granatu i ma szczeliny pozwalające na odpowiedź ogniową bez narażanie się na postrzał. Kontenery są łączone za pomocą kabla lub bezprzewodowo więc pozwalają na kontaktowanie się poszczególnych załóg. Można je też montować obok, siebie składać w pionowe kondygnacje. Wszystko zależy od tego jakie możliwości logistyczne ma dany oddział. Poza tym, można konfigurować zawartość takich kontenerowych siedzib. I mogą pełnić one rolę lazaretów, gabinetów dowódcy, stanowisk dowodzenia, magazynów broni i amunicji.. etc.
Obóz wojskowy Gwardii Narodowej założony w Roosevelt Lodge ma takich siedzib kontenerowych od groma. Strategicznie najważniejsze są jednak:
  • kontener pełniący rolę siedziby gen. Hammeta.
  • kontener pełniący rolę siłowni dla całego obozu
  • kontener pełniący rolę lazaretu i punktu medycznego
  • kontenery pełniące rolę zbrojowni i magazynu amunicji
  • parking obozu z maszynami tam stacjonującymi (bo powinny być sprawne i nieuszkodzone)
  • kontener nadzoru elektronicznego obozu (czyli tam gdzie są kamery i kontrola sterowania automatycznym ogniem wieżyczek strażniczych).
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem