Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2019, 11:18   #107
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Noraku Zobacz post
Brilchan przepraszam za późne odpisy ale miałem kociokwik w pracy.

Strasznie rozpisałem się też w kwestii prywatnego postu, ale w weekend powinien dotrzeć!
Jak dla mnie nie ma problemu część wspólną skończyliśmy. Ja też w sumie powinniem dokończyć co się z moją postacią działo przez reszte dnia ale zdrowie mi się ostatnio pogorszyło tz. cykliczne osłabienie wynikające z mojej choroby więc nie wiem czy nie skrócę pierwotnych planów i nie zrezygnuje na razie z opisu retro refleksji i czy po prostu Adam sobie nie zaśnie w szpitalu do dnia następnego albo nie wróci do domu spać z pomocą kumpla Macieja.

Pytanie czy mogę w poście napisać że zrobili mu morfologie krwi i wszystkie wyniki w normie czy też czeka mnie wizyta dziwnego Doktora z magiczną walizką ?
 
Brilchan jest offline