Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2019, 15:55   #3
Wenzel
 
Wenzel's Avatar
 
Reputacja: 1 Wenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Dokładniejsze deklarację dopiszę jak dostanę odpowiedź na poniższe pytania:
- wejście do korytarza + wejście do pomieszczenia to dwie akcje czy jak to liczymy?
-są jakieś drzwi do otwierania/zamykania? i ile akcji zajmuje ich otworzenie/zamknięcie?
Ach, wiedziałem że coś ważnego pominąłem... Ruch to wejście w korytarz, przejście go całego i wejście do kolejnego pomieszczenia, wszystko w ramach 1 akcji chyba, że chcecie się tam celowo zatrzymać to indywidualnie do tego podejdę zależnie od posta. Drzwi, tak jak zaznaczyłem na mapce, są tylko i wyłącznie w korytarzach (na środku każdego, pomiędzy pomieszczeniami) i tak dla poglądu model z gry mi się podoba. Widać na nim nawet panel, świecący na niebiesko. Zamknięcie drzwi, to akcja. Ale to są tzw. Awaryjne drzwi, więc otworzyć ich już nie otworzysz, chyba, że masz specjalne akcje umożliwiające Twojej postaci jakoś obejść zabezpieczenia. Na start gry wszystkie są otwarte, a dodatkowo póki co nie macie się co nimi przejmować, bo panele świecą na czerwono z powodu jakiejś awarii (mieliście zauważyć w kolejnym poście, w ramach ruchu :P), którą musicie zlokalizować i naprawić. Tylko Admin ma umiejkę, która pozwala mu zamykać drzwi pomimo tego.


Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
- czy pomieszczenie w którym teraz jesteśmy też można przeszukać czy to już jest "zrobione"?
Nie ma niczego do znalezienia w Hibernatorium, Kokpicie i pomieszczeniach z silnikami.
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
P.S. Jeśli dobrze rozumiem moją zdolność, możemy dzięki niej wykonać rzeczy z dwóch kolejek w czasie jednej, więc możecie deklarować sporo czynności. MG nam pewnie powie więcej jak się obudzi
Dla uproszczenia rozgrywki zdolność ta da wam dodatkową specjalną kolejkę postów przed końcem rundy.

Oh! Ważne. Gdy będziecie mieli już swobodną możliwość zamykania drzwi i za każdym razem gdy to robicie, piszcie zaznaczając wytłuszczeniem czy czekacie na inne osoby, które mogłyby iść za wami czy nie.
 

Ostatnio edytowane przez Wenzel : 16-03-2019 o 16:39.
Wenzel jest offline