Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2007, 15:04   #9
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
No tak, ale to że gramy w świecie fantasy chyba nie znaczy, że ludzie mają ramiona długie na 2 metry, żeby takie miecze wyciągać zza pleców?
Nie muszą. Wystarczy odpowiednie mocowanie takiego cacka na plecach. Sam nosiłem to wiem Nie ma żadnych problemów z wyciągnięciem tego w odpowiednio szybkim czasie, gorzej z ponownym umiejscowieniem takiego oręża na plecach.

Cytat:
Ja mam pytanie odnośnie interfejsu graczy czy ono będzie bo chciałem zmienić avatara w sesji ale nie wiem w jaki sposób to zrobić.
Dodałem Was do listy graczy, wystarczy wejść w menu sesja rpg, tam masz listę graczy, po jej wyświetleniu możesz dodać swój awatar

Cytat:
Co ile mamy pisać posty? raz dziennie? częściej, rzadziej?
Przynajmniej raz na dzień byłoby klawo. Oczywiście jeśli będziecie chcieli przekroczyć to minimum, będzie mi bardzo miło
 
Ra6nar jest offline