Wątek: Nemesis
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2019, 18:50   #9
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Zawsze, ale to zawsze po wybudzeniu miał mdłości. W normalnych okolicznościach trwały do godziny, czasem dwóch. Tym razem okoliczności nie były normalne.

-Kurwa... - słowo zdradzało iż Adminowi, człowiekowi światłemu nie obca jest znajomość pięknej klasycznej łaciny. Zdradzało również jego pochodzenie. Tym większa szkoda, że całą kwiecistą sentencję przerwał odgłos niestrawionych resztek pospiesznie opuszczających żołądek Admina by następnie malowniczo rozbryznąć się na posadzce. - Już mi lepiej, dzięki za troskę.

- Szefie.. znaczy Kapitanie, a nie lepiej będzie sobie pobrać rozkład pomieszczeń z terminala? Powinniśmy mieć do tego dostęp, chyba. I w ogóle byłby ktoś tak dobry i pomógł mi z wózkiem? Jakoś mi nogi w tej lodówce zdrętwiały, z góry dzięki.
 
Googolplex jest offline