Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2019, 13:17   #12
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lechu Zobacz post
Coś jednak mi mówi, że będzie ciężko z weną przy tworzeniu BG. Proszę rzuty i wyrozumiałość.
Zawsze masz możliwość wymyślenia postaci z inną profesją początkową, wystarczy że ją dobrze uzasadnisz. Śmiało może wziąć udział w sesji np. syn cyrulika albo rzemieślnika, skryba zwiewający niekiedy z klasztoru, by się spotkać z dawnymi przyjaciółmi etc. Paradoksalnie zakres dostępnych profesji jest dość duży, tylko każdą trzeba nieco dopasować do założeń.

Rzuty poślę za moment, tymczasem mam minisondę dla zainteresowanych sesją: która nazwa bardziej Wam odpowiada? Szczury z Teufelheim czy Sieroty Teufelheimu? Ta druga była pierwotnie, ale chciałem bardziej nawiązać do tematyki prologu i konstrukcji frazy z tytułu pierwowzoru, ale ta druga jest jakaś taka bardziej wpadająca w ucho . Zanim podejmę decyzję, chciałbym poznać zdanie tych, którzy razem ze mną będą na tę nazwę patrzeć.
 
MrKroffin jest offline