Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2007, 20:00   #15
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Yaneks:
Z tego co przeczytałem, to Raven tylko poprosił, nie przypominał... ale to taki szczegół.
Co do karty to jest nawet dobra, tylko nie jestem pewien czy Nefarian kiedykolwiek najechał na Draenor... ale to też szczegół.

Down-Yaneks:
Dla ścisłości to się nazywa Blackwing Lair (w skrócie BWL). An'quraji (w skrócie AQ) jest osadzone prawie na drugim końcu Azeroth: BWL jest w centralnej części wschodniego kontynentu (Eastern Kingdoms), a AQ w południowej części zachodniego (Kalimdor).
Taka mała lekcja, bu lubię się rozpisywać, a tak w ogóle to myślę że nie ma problemu żeby specjalnie dla Ciebie Nefarian najechał na Outlands... Chyba, że ktoś będzie miał z tym problemy to zmieni się na Illidana.
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 26-07-2007 o 01:07.
Gettor jest offline