Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2019, 00:22   #20
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Dobrze, kilka ogłoszeń bieżących:
  1. Co do pytania KlaneMira - nie gramy na zasadach prowincji Imperium. W gruncie rzeczy zmiana jest kosmetyczna, a dawanie każdemu bohaterowi z góry jakiejś umiejki gryzie się z realizmem jak dla mnie.
  2. Jednemu z graczy pozwoliłem ponegcjować w sprawie wymiany jednej umiejętności na inną i dodania własnej zdolności zamiast losowej. Informuję innych o takiej samej możliwości w ramach równych szans . Proszę jednak, by takie prośby miały uzasadnienie w historii postaci.
  3. Dwa razy już taka wątpliwość jest pojawiła, więc zaznaczam: wysłane przeze mnie rzuty możecie przyporządkować do dowolnie wybranych cech. Nie wiąże Was kolejność.
  4. Kompletne zgłoszenia pogrubiam w liście zgłoszeń - i tylko one będą rozpatrywane przeze mnie w dniu zakończenia rekrutacji. Kompletne, czyli z pełną częścią fabularną i mechaniką (tu ewentualnie przymrużę oko w szczególnych przypadkach).

Poza tym wciąż zapraszam kolejne osoby. Jeśli ktoś się waha, można śmiało o rzuty poprosić, to do niczego nie obliguje, a ja lubię turlać .
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 24-03-2019 o 00:28.
MrKroffin jest offline