Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2019, 09:15   #722
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Spróbuje dać one last college try i dokończyć tą sesje jeżeli będzie mi za trudno to tak jak proponujecie zawieszę i spróbuje wrócić jak minie trochę czasu.

Jeszcze raz dziękuję za zrozumienie. Dzisiaj raczej nie dokończe bo jestem ciut zajęty wyjściami ale spróbuje się sprężyć i dać jutro

Post z Stary 26-03-2019, 18:26 żeby nie było nabijania sobie statystyk Dobra kochani moi post dałem żeby było wznowienie bo jakbym go dalej dopieszczał to pewnie by mój toksyczny perfekcjonizm w życiu nie pozwolił wrzucić tutaj.

Jutro postaram się dać wątki osobiste waszych postaci i wtedy znów ruszy deadline tygodniowy.

Post z dnia 05-04-2019, 14:03 Pracuje nad postem do końca tygodnia powinnien być i wtedy wrócą dedaliny.
Wątkami waszych postaci zajmiemy się w tej turze a potem zaczniemy przedostatni rozdział czyli wyprawę na Bazaar Płonącego Różokrzewu i odkrywanie tajemnic NPCów oraz Arkadii

Na razie dorzuciłem wam agenta kolejnej Frakcji która stała ze pomysłem zalania działek przez Tracza

@Darth twój wątek tak jak ci pisałem na docku w twoim KP będzie oparty o te pomysły o których pisałeś. Spróbuje się przyjżeć twoim pomysłom na alternatywną mechanikę ale dziś mi poogda obniżą ciśnienie krwi i mi myśli bardzo uciekają stąd ten restart taki miękki.

Napisałem ci trochę rzeczy w twoim dockowym KP między innymi ten adres @ o który prosiłeś
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-04-2019 o 19:12.
Brilchan jest offline