Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2019, 13:17   #1
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
[Dark Ages: Inquisitor] W imię Boga (18+)

Opis sesji:

W okolicy Płocka, stolicy Księstwa Mazowieckiego pojawiły się doniesienia o dziwnych istotach. Natrafił na nie doświadczony Łowca Wilkołaków, Inkwizytor z zakonu Rycerzy Akki. Rozesłał listy z prośbą o pomoc do okolicznych placówek Inkwizycji. Do miasta przybyła grupa nie znających się dotąd Inkwizytorów, która rozpoczęła śledztwo.

Jak się okazało również okoliczne miejscowości nękały rożnego rodzaju nadnaturalne zdarzenia. Biskupowi Płocka bardzo zależało, żeby Inkwizytorzy zbadali je wszystkie.

Jak do tej pory skutki były różne. W Mogilnie znaleziono Wampira, który od wielu lat pomagał kościołowi w tropieniu i zwalczaniu innych przedstawicieli swego rodzaju. Jednak jego postawa nie ochroniła go przed śmiercią z ręki Inkwizytorki. Przy okazji spłonęła bezcenna biblioteka prowadzona przez wampira, zaś w zamieszaniu Inkwizytorka poniosła śmierć z ręki ukrytego prześladowcy.

W Broku zaś mieszkańcy usiłowali zamordować dziewczynę posądzoną o czary, jednak grupa Inkwizytorów powstrzymała tłum. Niestety, nie zapobiegło to tragedii, gdyż przeoczyli oni fanatyka podającego się za kapłana. Uratowali domniemaną czarownicę, lecz siedem osób straciło życie.

Co jeszcze ich czeka? To się okaże, bo historia nadal trwa.

MG: Mi Raaz

Gracze:

Aiko - jako siostra Anna, dręczona wizjami zakonnica, która zauważa, że nie tylko Pan może być obiektem miłości.

Arvelus - jako Fyodor B.Reznov, bogacz zmieniony w ghula, który po powrocie na łono kościoła cechuje się wręcz fanatyzmem

Avitto - jako Bogumysł, Czerwony Kapłan nie stroniący od manipulacji w kwestiach kontroli zachowań tłumu, modlitwą zmienia kamienie w broń.

corax - jako Michal Kamil, Cyganka, niemowa, bohaterska pogromczyni wampira. Oddała życie za wiarę.

druidh - jako Francisca Rembertini, Wenecjanka z tajemniczą przeszłością i wątpliwym kodeksem moralnym.

Icarius - jako Eberhard, mistyk Czerwonych Braci, doktor nauk kościoła, amator szukania winy w umysłach napotkanych ludzi

Lunatyczka - jako siostra Klara, cierpiąca od stygmatów niewidoma zakonnica obdarzona nadludzkim wręcz zmysłem powonienia.


Data rozpoczęcia sesji: 6 sierpnia 2017r.
Link do sesji:
http://lastinn.info/sesje-rpg-swiat-...boga-18-a.html
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem