Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2019, 14:22   #17
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nekruje ten temat bo Bethesda rozdaje morrowinda do Marca 31, Najlepiej jest zainstalować ich lunchera ze strony Bethesda.net po instalcji znaleźć Elder Scrolls 3 i wpisać kod “TES25TH-MORROWIND”

Jeżeli zrobi się to w odwrotnej kolejności można mieć problemy :P jakby nie było bugów to świat przestałby istnieć :P

Kolejnym powodem dla którego wskrzeszam temat jest to że chciałem o tej grze pogadać a nie chcę zaśmiecać innych tematów.

Widać że chcą zachęcić więcej ludzi do resjtracji do tej ich apki bo bardzo chcą zerwać ze stemem a po porażce fallouta 76 muszą jakiś ruch PR wykonać. Moim zdaniem im się udało Morrek z obydwoma dodatkami to fajna rzecz

Mam jeszcze orginalne płyty z Morkiem i dodatkami ale nie chcę mi się bawić w DOSBOXA więc wygrali zarejstrowałem się i może nawet dokończe questa z wampirami czy głównego questa którego nigdy nie skończyłem :P

Polecam ten filmik gościu fajnie opowiada o modach i jak zainstalować grę https://www.youtube.com/watch?v=JR3E4Z3fqxw

Ze swojej strony podpowiem że warto kupić krasnoludzki mieczyk w Balamore który paraliżuje wroga przy trafieniu co przy spamowaniu klawisza mydszy zwykle pozwoli wygrać pamiętam tą świetną poradę z starutkiego Clicka który to magazyn już dawno padł :P

Jest jeszcze parę rzeczy które chcę w tej grze zrobić np. nigdy nie dokończyłem questa gildii złodziej bo zabiłem jednego questo dawce dla gildii wojowników i zablokowałem sobie awans

Będzie trzeba podłączyć myszkę do laptopa :P
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem