Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2019, 16:55   #29
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Prolog z wątkami osobistymi jest dobrym pomysłem. Sprawdził się w "Szóstce" i myślę, że i tu da radę. Jakby nie patrzeć taki urywki z życia postaci o niej bardzo dużo mówią i pozwalają pozostałym graczom poczuć nie ich postać. Przejście do akcji stawia postacie w odmiennej sytuacji, a wiadomo, że człowiek inaczej się wtedy zachowuje starając przetrwać.

Tak więc, ja jestem na Tak. Nie wiem jak długi chcesz prolog zrobić. Scenka czy dwie z życia postaci i jedna wspólna grupowa? To mogłoby dać w miarę jasny obraz kto kim gra i pozwolić graczom dobrać ich relacje. W idealnym scenariuszu powinno to wyeliminować większość spięć wynikłych z niezrozumienia, a to duży plus jest.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline