Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2019, 12:35   #21
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Morek... znało się te grę na pamięć. Klimacior był, a błędów za dużo nie miałem. Chyba, bo nic konkretnego mi nie zostało w pamięci. Może od czasu do czasu się wykrzaczył. Ale kupiłem kolekcjonerkę z kompletem dodatków więc pewnie już połataną.

Muzyka jest genialna. Nostalgia pełną gębą. Pałętanie sie po popielnych pustkowiach podczas zamieci i walka ze spaczonymi też była fajna. Grafika w tamtych czasach mi w ogóle nie przeszkadzała. Wiadomo, zestarzała się brzydko ale na to już nic się nie poradzi. Czekam na Skywinda.

Choć wydaje mi się, że Oblivion miał ciekawsze zadania. Jakaś większa różnorodność w nich była. Kto pamięta jedno z pierwszych zadań gildii wojowników z "bronieniem" wioski przed napadem goblinów? Albo zadanie z Mrocznego Bractwa gdzie trzeba było uratować cel pozorując jego śmierć, nie zabijać nasłanego przez kogo innego najemnika i uciec, a na koniec wyciągnąć naszego "trupa" z katakumb? Więcej fajnych rzeczy się tam działo.

Z drugiej strony wolałem morkowe podejście do systemu awansowania w gildiach. Jak chciałeś być w gildii magów, to musiałeś znać się na magii itd. Trochę głupio kiedy w Oblivionie arcymagiem zostawał gość nie znający się zupełnie na magii i bijący wszystkich wrogów maczugą po łbach.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem