Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2007, 14:53   #24
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Ktoś, kiedyś, gdzieś w tym temacie napisał, że cyber jest bardziej śmiertelny. W Warhammerze dostałeś mieczem nawet jak zginąłem wykorzystuje punkt przeznaczenia. W D&D dostałeś mieczem e mam jeszcze masę żywotności a jak zginę kapłan mnie ożywi. W cyberze dostałeś kulkę nie żyjesz, kuli nie unikniesz. Cyber jest szybkim i brutalnym system tak jak świat mroku. A może nikt nie chce grac bo nie ma podręcznika? No cóż w takim wypadku zapraszam do mnie na gg. Nie zgodzę się, że tylko techniką autorzy wybiegli. Klimat czy we współczesnych czasach jest takie miejsce jak strefa walki? Czy są takie miejsca gdzie o każdej porze można zarobić kulkę? Bo w cyberze jest nie wiele innych miejsc. nawet jak mieszkasz w strefie korporacyjnej to musisz uważać, bo jak tam jesteś to znaczy, że ktoś chce dobrać się do Twego tyłka. Cyber jest jednym z niewielu systemów o takiej śmiertelności graczy.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem