Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2019, 17:56   #25
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Krieger Zobacz post
To i ja bym poprosił o taki zestawik czy wybrać coś z już wylosowanych?
Każdy taki zestaw dostanie. Póki co wylosowałem tylko przykładowy zestawik i zestawik dla Mike'a.

Shiv i archiwumX - jeśli oboje chcecie ten przykładowy zestaw, to... Jakoś się dogadajcie. Albo dolosuję jeszcze 5 postaci i je podzielimy.

Cytat:
Napisał Shiv Zobacz post
Coś czuję, że będzie niezła zabawa. I przede wszystkim dość oryginalna
Dzięki, też mam takie przeczucia. To trochę tak jakby zamiast pisać w historii "mój BG jest z wioski zniszczonej przez orków i uciekł z ich niewoli" faktycznie rozegrać taką historię.

PS Wstęp mam już napisany. Może jeszcze pokuszę się o jakieś FAQ, w którym wytłumaczę z czym się starą szkołę je i rekrutacja gotowa. Jutro będę losował kolejne postacie.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 12-04-2019 o 18:31. Powód: coś jeszcze
Lord Cluttermonkey jest offline