Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2019, 10:48   #20
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Cholera! Śmieszka to ty?! - Spytał się rzeźby i spróbował odnaleźć części tego homonta które Doktor dla niej zbudował. Elektronika niby miało się wpleść w jej ciało ale powinna być gdzieś widoczna... Spróbował też "obmyć" ciało Anioła swoją technopatią szukając elektroniki w kamiennym ciele.

- Co ty wyprawiasz dziewczyno ? Rozumiem, że ciężko jest być geniuszem ale MORDUJESZ Doktora oraz Jenny bo szkodzi im promieniowanie tego wymiaru! A Doktor nie znalazł cię bo NIE PAMIĘTAŁ waszej przygody! Kosei musiał zablokować mu wspomnienia o was żeby zachować linie czasu Doktora a więc i rzeczywistość w całości- Wyjaśnił rzeźbie następnie odwrócił się do Hilll.

- Wydaje mi się że to Śmieszka! Alan choć tu daj mi zerknąć na ten twój karabin i tą sprzączkę od paska co ci pożyczyłem spróbuje zbudować jakieś urządzonko żeby "nakarmić" ją energią bez zabijania nas- Wyjaśnił swój nowy plan.

Odwrócenie głowy powinno dać rzekomej Śmieszce możliwość odpowiedzi...
 
Brilchan jest offline