Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2019, 18:25   #723
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wiecie co kochani ? Tak próbuje już od wielu dni zabrać się za posta i mi to zwyczajnie nie idzie męcżę się a to nie o to przecież w naszej wspólnej zabawie chodzi.

Dlatego chciałbym ZAWIESIĆ TĄ SESJE NA CZAS NIEOKREŚLONY

Mimo że dalej uwielbiam NPCów i wasze postacie oraz świat wraz z historią jaką stworzyłem na potrzeby tej sesji wydaje mi sie że potrzebuje odpocząć. Byłem zmuszony sprzedać działkę która była inspiracją dla Zielonych Arkadii a samo działkowanie za mocno kojarzy mi się obecnie z tragicznie zmarłą Matką.

Sądziłem że będę wstanie przejść nad tym do porządku dziennego i skupić sesje na walce frakcji o miejsce mocy, osobistych wątkach waszych postaci i osobistych wątkach NPCów jeżeli by was to zainteresowało ale nie jestem na ten moment wstanie odzielić się od tego emocjonalnie.

Wolałbym nie zdradzać wam szczegółów fabuły bo mam nadzieje kiedyś wrócić do tej sesji.

Planuje poprowadzić inną sesje w Kronikach Mroku a dokładniej w Wilkołaku odrzuconym która będzie miała wiele wspólnego z Działkowcami ale nie będzie sypaniem soli na otwartą emocjonalną ranę.

Dziękuję bardzo za okazaną mi cierpliwość i wyrozumiałość jesteście wspaniałymi ludźmi, super piszecie i genialnie jest się z wami kontaktować również po za rzeczami strikte związanymi z grą.

Mam nadzieje że kiedyś dokończymy tą sesje a tymczasem do zobaczenia w innych rozgrywkach.
 
Brilchan jest offline