Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2007, 20:34   #27
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
Ja również tak myślałem jak Gettor i niczego nie wpisywałem. Cóż nasz błąd ale przez to zabawa jest ciekawsza. Trzeba pilnować drobiazgów. Mam nadzieje że bawiąc się w zielarza sam się nie uśmiercę
Również tak uważam, myślę, że zabawa jest ciekawsza, ale skoro niektórzy gracze twierdzą, że:

Cytat:
Według mnie to nie był mój błąd, tylko MG mnie okłamał.
To jest mi trochę przykro, że stawia się od razu oskarżenia takie jak zarzucanie kłamstwa. Niedopowiedzenie z mojej strony, po prostu, wolałbyś od razu wejść do zamku i się rozgościć? Myślę, że tak jest ciekawiej.
Po prostu, to że dwóch graczy wpisało sobie glejt do ekwipunku mimo wszystko podsunęło mi pomysł na stworzenie takiej właśnie intrygi z zaginionymi glejtami. Przepraszam jeśli to coś złego...

Cytat:
Czyli zgadłem A jeśli chodzi o imiona i avatary to lista graczy jest pusta. Dlatego nie ma imion i avatarów postaci. Pytanie czemu lista jest pusta. Albo MG się bawi albo forum ma błędy. A ponoć ma
MG się nie bawi, bo MG bardzo nie lubi tego typu ''nowinek'' na forach rpg
Widocznie chodzi o błędy forum
 
Ra6nar jest offline