Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2004, 11:46   #10
Solinarius
Administrator
 
Solinarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Solinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czy staracie się zachować maksimum oryginalnego klimatu podstawowej wersji nie chodzi mi tu o zasady o tym już wspomniano na tym forum, ale sposób odgrywania i ukazywania świata jego tajemnic, spisków? Jakie można spotkać postacie na bezdrożach starego świata gzie i kto posługuje się magią?
Ja ze starego Starego Świata pozostawiłen na moich sesjach bardzo niewiele, brakowało mi ras, takiej pewnej wesołości...Warhammer jak dla mnie sam w sobie jest zbyt ponury i jako taki niezbyt atrakcyjny.Więcej ras które w orginale są na wyginięciu,mniej chaosu i mutantów (co nie znaczy jednak żeby ich nie było wcale, ale nie wszędzie ) więcej magyi i niezwykłych artefaktów.Mam nadzieję że zostanie to poprawione w nowej edycji.
 
Solinarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem