Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2019, 13:22   #9
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Dhratlach - masz dużo racji. Ale pancerze też się przydadzą jak dojdzie do bitwy. Nie wszędzie wlecisz statkiem. Zaś torpeda za 0,5M kredytów to jednak spory wydatek, tym bardziej że sprytny wróg może jej uniknąć.

Może warto te 0,5M zamiast na torpedę wydać na pancerz...

Dedallot - Z tym AI w ciele bionicznym - to ja mam mieszane uczucia. W koncepcji świata bionika chyba nie była wspomniana. Tricarnia ma genetykę, Terranie mają cybernetykę, a Kyros ma obcą technologie. W obecnej koncepcji AI mają do dyspozycji senatorowie. AI pojawia się też na statkach. Roboty i drony inteligencją nie przekraczają mądrego zwierzaka.

Mi to średnio pasuje, bo wchodzimy w transhumanizm, a to nieco inne klimaty. Bo pojawia się pytanie po co ludzie na wojnie skoro można puścić tam roboty. Łatwo wytłumaczyć to finansowo... Ale jak roboty wychodzą drogo... To co taki drogi robot robi na statku awanturników. Nikt nie szuka stworka za grube miliony.?

Świat jest jednak otwarty i możemy go zmodyfikować. Zbiera się nas tu trochę możemy temat przedyskutować.

Wpisz to w koncepcję opisz jaki to ma wpływ wszechświat, czy jest takich biotów dużo...? A może to osobna frakcja.. ? Jak odnoszą się do tego inne nacje. Transhumanizm niesie ze sobą wiele kosztów zarówno zgrywanie jaźni do sieci jak i tworzenie nowych sztucznych jaźni. Zazwyczaj wokół tego tworzy się dużo skomplikowanych form zarówno prawnych jak i społecznych.
Przekonaj mnie i innych że to w tym świecie ma sens.
 
Fenrir__ jest offline