Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2019, 12:50   #3
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację


Ok, po długiej przerwie znowu uległem pokusie i zacząłem grać. O ile stare H&H było już bardzo rozbudowane, to nowa wersja wprowadziła jeszcze więcej... wszystkiego. Więcej rzeczy do zbudowania, więcej roślin, drzew, krzewów. Więcej zwierzątek )w tym takich, które chcą nas zabić). Więcej mechanik (np. odnoszenie ran. Teraz już nie tylko tracimy HP, ale też możemy mieć ze 20 rodzajów obrażeń od alergii i ukłóć komara po siniaki i otwarte rany). Opcji jest na tyle dużo, że chwilami ciężko odnaleźć w menu to, co aktualnie chcemy zbudować czy zrobić. Wciąż jednak jest to zatrważająco wciągający i miły memu sercu survival. Jeśli macie ochotę spróbować to polecam.

Jest możliwość, by nowe postacie nie pojawiały się losowo gdzieś na świecie, ale spawnowały się obok siebie. Jeśli więc mielibyście ochotę pobawić się razem i zbudować Liczogród to dajcie znać w tym temacie - postaram się pomóc A jeśli wolicie pobawić się sami to po prostu skorzystajcie z poniższego linka i powodzenia w dziczy

Haven & Hearth — Home
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem