Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2019, 18:18   #5
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Generalnie jestem zainteresowany, ale...

Cytat:
Napisał Selyuna Zobacz post
Nie prowadzę postaciom złym albo przejawiającym zaburzenia (to Mag Wstąpienie, prowadzę magom Tradycji a nie kandydatom na Upadłych lub Maruderów).
Jak definiujesz zaburzenia, tak z czystej ciekawości?


Cytat:
Napisał Selyuna
Sesja jest absolutnie i całkowicie LGBT+ friendly. Nie chcę w niej homofobii, transfobii, i różnych innych fobii. Seksizmu, ableizmu, rasizmu i klasizmu też nie. Chcę, żeby było sesja była inkluzywna, setting nadaje się do tego doskonale.
O, inkluzywna sesja bardzo na plus, ale ta totalna tolerancja w Świecie Mroku jakoś do mnie nie za specjalnie przemawia. Zwłaszcza że to lata 80 i "civil rights movement" zaczyna dopiero raczkować, Apartheid dalej się trzyma, Zimna Wojna trwa, itp., itd. Trochę mi to tutaj zgrzyta. Wiadomo, ma się grać przyjemnie wszystkim i nie każdy lubi takie wątki, ale podchodzi mi to tutaj pod moralne wybielanie. A nie o to - przynajmniej dla mnie - w Świecie Mroku chodzi.

Pomyślę, poczekam na odpowiedzi co do powyższych uwag i zobaczymy, czy mi się jakiś koncept urodzi.


Pozdrawiam!
Aro
 
Aro jest offline