Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2019, 23:37   #13
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Selyuna Zobacz post
[...]a ja prowadzę postaciom dobrym, nie chcę nikomu zabierać postaci w trakcie gry gdy przekroczy pewną granicę, dla Przebudzonego fatalną.
Cytat:
Napisał Selyuna
Z tego mojego opisu i zahaczek wyżej powinno wyzierać to, że chcę bardziej opowiedzieć historię o społeczeństwie magów w momencie kryzysu i tuż po, o zachwianiu starego porządku, upadku tego co było, a nie o tym co wymieniasz jako kolor epoki. Lubię też poruszać wątki relacji czy trudnych wyborów, ale zobaczymy co się po zgłoszeniach urodzi, bo w konceptach próbuję się też dopatrywać tego co gracze chcą grać takimi postaciami.
Rozumiem, ale kolor epoki mimo wszystko gdzieś powinien przesiąkać, jeśli postaci mają być z krwi i kości, a nie kartonowym jednowymiarem. Podobnie z byciem "dobrym/ą" - jak to definiować? "Tries their best" czy krystalicznie czysta i rzadko lub wcale się myli (na granicy z Mary Sue)? Generalnie piję do tego, czy jest tu nudne rozgraniczanie dobro-zło (czym klimat mi lekko podchodzi na tą chwilę) czy raczej szare strefy? Bo jak już mam tworzyć postać, to wolałbym "ludzką".
 
Aro jest offline