Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2019, 00:27   #17
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Selyuna Zobacz post
W temacie piszę o postaciach które od młodych lat wychowywały się w Umbrze z trójką magów, na dodatek mistrzów & mistrzyni, będących w związku. Słowem nie napisałam nic o tym, czy są np biali, czy nie.
Czemu pasuje ci do tego, żeby taka postać została wychowana np na homofoba albo rasistę?
Cytat:
Napisał Aro Zobacz post
Rozumiem, ale kolor epoki mimo wszystko gdzieś powinien przesiąkać, jeśli postaci mają być z krwi i kości, a nie kartonowym jednowymiarem. Podobnie z byciem "dobrym/ą" - jak to definiować? "Tries their best" czy krystalicznie czysta i rzadko lub wcale się myli (na granicy z Mary Sue)? Generalnie piję do tego, czy jest tu nudne rozgraniczanie dobro-zło (czym klimat mi lekko podchodzi na tą chwilę) czy raczej szare strefy? Bo jak już mam tworzyć postać, to wolałbym "ludzką".
Patrz wytłuszczone. Bo o to mi tutaj głównie chodzi, a wyrwanie z kontekstu pierwszego zdania, pominięcie całej reszty i jazda po bandzie w stronę homofobii/rasizmu jest w sumie w złym stylu.
 
Aro jest offline