Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2019, 12:20   #21
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Dobra, skoro mamy finalnie i Kultystkę Ekstazy i Hermetycznego maga, to zagram oficjalnie Virtualnym Adeptem tworzącym komiksy na komputerach To moje ostatnie zdanie :P Ale nie wiem jaka była technologia na początku lat 80-tych (mieli wtedy Photoshopa? ) i jak mocne były komputery, plus chyba gdyby chciał opublikować komiksy w siecie, to musiałbym korzystać z jakiegoś gophera czy coś, bo WWW wtedy jeszcze nie było, nie? :P

W każdym razie, do czego zmierzam - czy możemy uznać, że moja postać jako Adept dysponuje środkami technologicznymi nieco wykracającymi poza epokę, w której żyje? Tak przynajmniej informatyka z początku lat 90-tych?

[To tylko pytanie, jak nie to nie, jakoś będzie :P I sorka że tak mieszam, ale urodziłem się w latach 90-tych, więc dekada wcześniej to dla mnie czarna magia w ogólności, a zwłaszcza kompy jakie wtedy mieli :P ]
 
Kaworu jest offline