Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2019, 13:09   #22
Eryrwyn
 
Reputacja: 1 Eryrwyn jest na bardzo dobrej drodzeEryrwyn jest na bardzo dobrej drodzeEryrwyn jest na bardzo dobrej drodzeEryrwyn jest na bardzo dobrej drodzeEryrwyn jest na bardzo dobrej drodzeEryrwyn jest na bardzo dobrej drodzeEryrwyn jest na bardzo dobrej drodzeEryrwyn jest na bardzo dobrej drodzeEryrwyn jest na bardzo dobrej drodzeEryrwyn jest na bardzo dobrej drodzeEryrwyn jest na bardzo dobrej drodze
Chciałem się ze wszystkimi przywitać. Pryvian powiedziała mi o tej rekrutacji, więc oto i jestem. Obecnie rozmyślam nad konceptem, ale na pewno związany jest głęboko ze sferą Entropii. Prawdopodobnie Euthanatoi. Więcej będzie później, jak dokończę research i zacznę przelewać pomysł na papier.

Cytat:
Napisał Kaworu Zobacz post
Dobra, skoro mamy finalnie i Kultystkę Ekstazy i Hermetycznego maga, to zagram oficjalnie Virtualnym Adeptem tworzącym komiksy na komputerach To moje ostatnie zdanie :P Ale nie wiem jaka była technologia na początku lat 80-tych (mieli wtedy Photoshopa? ) i jak mocne były komputery, plus chyba gdyby chciał opublikować komiksy w siecie, to musiałbym korzystać z jakiegoś gophera czy coś, bo WWW wtedy jeszcze nie było, nie? :P

W każdym razie, do czego zmierzam - czy możemy uznać, że moja postać jako Adept dysponuje środkami technologicznymi nieco wykracającymi poza epokę, w której żyje? Tak przynajmniej informatyka z początku lat 90-tych?

[To tylko pytanie, jak nie to nie, jakoś będzie :P I sorka że tak mieszam, ale urodziłem się w latach 90-tych, więc dekada wcześniej to dla mnie czarna magia w ogólności, a zwłaszcza kompy jakie wtedy mieli :P ]
Gopher to rok 1991. W 1980 wydano co dopiero Commodore. W 1981 dopiero wynaleziono znane nam dyskietki trzy-i-półcalowe. Również w 1981 wydany został MS-DOS jako system operacyjny pierwszych IBM PC.

Pytałem jednak MG i z tego, co rozumiem VA czy inni technomanci mogą spokojnie technologią prześcigać lata 80.
 
Eryrwyn jest offline