Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2019, 13:54   #23
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eryrwyn Zobacz post
Pytałem jednak MG i z tego, co rozumiem VA czy inni technomanci mogą spokojnie technologią prześcigać lata 80.
Dokładnie, dla mnie prowadzenie w takiej dekadzie jest dlatego fajne, że VA mają duże pole do popisu jeśli chodzi o "nowoczesne wynalazki".
No i podobają mi się dekoracje epoki bez rozpowszechnionej technologii.
Osobiście, ponieważ to tylko świat wzorowany na naszym, mogę zawsze cośtam jako MG przesunąć jeśli chodzi o daty, nieznacznie, ale pewne technologie będą powszechne tylko u magów i są to specjalnie stworzone magią przedmioty.
Unia Technokratyczna też jest zresztą do przodu. Tyle że mówimy wciąż o rzeczach które da się uzyskać odpowiednią kombinacją sfer. Jest też aspekt używania tego przy Śpiących oczywiście.

Tymczasem chciałam wam zrobić krótką playlistę pod klimat do sesji i tworzenia konceptów (już zaczynam się bać, że będą mnie czekały ciężkie wybory, naprawdę tyle fajnych pomysłów pada) i wyszła mi... Czterogodzinna.

https://open.spotify.com/playlist/4d...TsyR7aCaTx0YSw
 
__________________
~~cial agus neart~~
Selyuna jest offline