Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2019, 15:13   #26
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Ja szukam w podręczniku podstawowym do M20 co tam jest o Nephandi, ale póki co te opisy ze str 224 i dalej jakoś mnie nie satysfakcjonują.

Bardzo skrótowo, mamy cztery frakcje walczące ze sobą w Wojnie Wstąpienia - Tradycje, Unię Technokratyczną, Maruderów, Upadłych.

Każdy mag ma swoją Ścieżkę i u magów Tradycji celem jest poszukiwanie Wstąpienia. Owszem, czasem bardzo oddalonym, ale tym ogólnie różnią się Tradycje od Unii Technokratycznej, że ci pierwsi szukają Wstąpienia indywidualnego, Unia skupia się na całej masie Śpiących.

Nephandi nie są u mnie tak jednowymiarowi jak to czasem zdarza się w podręczniku czy chociażby jak to wynika z ich opisu na WoD Wiki. Mimo wszystko ten opis jest dość rzetelny, podręczniki jednak traktuję z dystansem i jeśli coś mi się gryzie lub zgrzyta, to to zmieniam / ignoruję, tak żeby robiło większy sens.

Ach, i myślę że z tego początkowego posta rekrutacyjnego można się domyślać, że jeśli wydarza się taka katastrofa, to można podejrzewać Upadłych.
Ludzkie przywary i wady w postaciach bardzo mnie interesują. Jednak wolałam z góry i na wstępie zaznaczyć czego nie lubię albo nie chcę prowadzić, bo zwyczajnie łatwiej potem rozmawiać oraz nie chcę żeby ktoś się napracował nad konceptem na darmo.

I słuchajcie, cieszę się dużym zainteresowaniem, będę musiała się tylko zastanowić ilu postaciom maksymalnie będę w stanie poprowadzić.
 
__________________
~~cial agus neart~~

Ostatnio edytowane przez Selyuna : 15-06-2019 o 17:32.
Selyuna jest offline