Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2007, 18:24   #2
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Ja grałem sobie nekromantą, ale to była moja pierwsza postać, źle zrobiona. Raz zagrałem sobie na internecie, i mi pomogli dojść do Kazamatów Nienawiści Poziom II czy któryś, w każdym razie ten, na którym jest mefisto. Internet mi się rozłączył, i nie dostałem się do mefista. Został tam tylko zarąbiście mocny boss, z którym mieli walczyć 99 lvle koledzy. Niestety, nie dałem rady go pokonać.
Moja druga postać to był barbarzyńca, bardzo fajny. Na 27 poziomie zalogowałem się do internetu. Koleś pokazał mi jakiś niezidentyfikowany kamień. Postawił go, żebym zobaczył że go ma, a ja mu go ukradłem. Zidentyfikowałem go. Okazało się, że to Annihilus. Użyłem go dopiero na 75 poziomie.

Ogólnie Diablo to bardzo fajna gra, mam nadzieję, że doczeka się trzeciej odsłony.
 
Yaneks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem