Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2019, 22:24   #1
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Granie wieśniakami w realiach dark fantasy

Czołem Towarzystwu.

Wpadłem na pewien pomysł i chciałbym zasięgnąć opinii czy tylko mnie on się wydaje ciekawy oraz ewentualnie czy ktoś chciałby w coś takiego grać.

Realia: mniej-więcej średniowieczne. Fantasy - jak znam siebie to raczej dark i z niewielką ilością magii.

Od typowej sesji fantasy różniłoby się to tym, że gracze nie mieliby do dyspozycji magów, rycerzy, paladynów, barbarianów itp. Wszyscy byliby członkami wiejskiej, chłopskiej społeczności. Oczywiście wieśniacy potrafią też bardzo różnić się między sobą, więc nie ma mowy o tym, aby wszyscy musieli grać prostackiego chłopa oderwanego od pługa - mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.

A we wsi działoby się... Coś. Poszlibyśmy storytellingowo z jakimś problemem do rozwiązania i zobaczyli gdzie to zabrnie.

Dajcie znać jakie są Wasze odczucia/obawy po przeczytaniu tego krótkiego opisu - będę bardzo wdzięczny za opinie.
 
Bardiel jest offline