Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2019, 11:18   #2
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
*** Galden ***

Dotarł do Kreutzhofen wraz z niewielką karawaną wieczorem. Rozstał się z towarzyszami podróży i pierwsze swe kroki skierował do poleconej mu gospody ,, Pod Czarnym Orłem”. Miał tam się odprężyć po podróży i zaplanować dalsze dni. Był zamyślony nad magicznym kowadłem, artefakcie pozwalający wykuć najlepsze magiczne ostrza. Słyszał o nim stare legendy, a ponoć miał wciąż znajdować się w pobliskich górach w jednej z zapomnianych twierdz. Góra Piorunów - postanowił ją odnaleźć. Tak to zaprzątało mu myśli, że nie zauważył idącego do tej samej gospody, ale z przeciwnego kierunku, elfa.


*** Ezoteryk ***

Szedł wściekły po burzliwym rozstaniu z Asterellionem. Jego namiętny, acz krótki romans między nim, Leafdewem i Mimi Abelard dobiegł końca. Został odrzucony, czuł się poniżony, czuł się ośmieszony. W tym momencie nie pamiętał o celu swojej misji, misji, którą miał wykonać, by udowodnić swą wartość. Miał znaleźć zapomniane przez wszystkich miejsce, Górę Piorunów, gdzie miał znajdować się prastary artefakt. Więcej szczegółów jego Mistrz mu nie powiedział, wszystko miał poznać sam. W chwili obecnej nie miało to jednak dla niego znaczenia, zmierzał do karczmy ,, Pod Czarnym Orłem”. To tam “uzyskał” bliznę na swojej twarzy. To tam kusił los… Czy znowu miał zamiar go sprawdzić? Szedł, a naprzeciwko jego zmierzał krasnolud, nie był to znienawidzony Stampi, ale był to krasnolud...


*** Dieter ***

Pierwszą rzeczą, jaką zrobił w Kreutzhofen, to odwiedził słup z ogłoszeniami. Po krótkich poszukiwaniach znalazł osobę, która opowiedziała mu, co tam zostało wywieszone. Ta osoba skierowała go też do karczmy ,, Pod Czarnym Orłem”, gdzie bez problemu poznał pozostałe plotki krążące po miasteczku. Uświadomił sobie, że trafił dobrze, tu będzie miał sporo zajęcia. Sporo spraw, które pozwolą mu się dorobić i zdobyć sławę.
 
AJT jest offline