Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2019, 18:58   #1
Ronin2210
 
Ronin2210's Avatar
 
Reputacja: 1 Ronin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputację
Kampania Warhammera 2 ed (Popioły Middenheim)

Witam,

jak do tej pory jedynie grałem na forum jako gracz, a jako że chciałbym postawić kolejny krok i poprowadzić sesję jako MG zakładam ten temat.

Chciałem zbadać zapotrzebowanie i chęci do gry w pełnoprawną kampanię do Warmłotka 2 edycji, czyli "Popioły Middenheim" wraz z wstępem w postaci przygody "Przez ostępy Drakwaldu" z podręcznika podstawowego. Osoby znające te kampanie na wylot też zapraszam do wzięcia udziału w dyskusji, mam zamiar trzymać się fabuły z oficjalnego dodatku, ale dopuszczam też niewielkie odstępstwa.

W razie miłej współpracy na linii /MG - Gracze/ liczę na kontynuacją grania danymi postaciami w dalszej kampanii.

Raczej nie interesuje mnie prowadzenie czysto storrytelingowo, chciałbym wprowadzić w życie mechanikę z niszczeniem się uzbrojenia i pancerza (bardzo podoba mi się ten koncept, pozwala wykazać się płatnerzowi i kowalowi).

Czy znajdą się chętni na sesję w Starym Świecie?
 

Ostatnio edytowane przez Ronin2210 : 05-07-2019 o 10:23.
Ronin2210 jest offline