Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2019, 08:13   #5
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

Galden obrócił się w drzwiach, zawadzając sporym plecakiem o framugę. Już otworzył usta do odpowiedzi, gdy zorientował się, że jego rozmówca jest elfem. Uniósł więc jedynie brew. Twarz naznaczona blizną i niezbyt przyjazny grymas na twarzy podpowiadał mu, że ktoś tu szuka kłopotów. A niech to Klauser weźmie! pomyślał, a dłoń odruchowo spoczęła na jego wysłużonym nadziaku. Druga ręka powędrowała do sumiastego wąsa, który zaczął skubać.
- Piwo lubię - odpowiedział spokojnie. - W sakiewce mam dość jednak, żeby samemu sobie opłacić. Ale właśnie przybyłem zdrożony po podróży, więc chcę najpierw nająć pokój i załatwić pilne sprawy. Może później będzie możliwość porozmawiania? - gestem zaprosił elfa, by ten wszedł pierwszy. Dopiero co przybył i już jakiś szemrany długouchy wypytuje go o górę piorunów. Zbieg okoliczności? Wątpił.
 
Gladin jest offline