Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2019, 14:05   #15
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 1 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Balzamoon Zobacz post
Pytanie do Mag. Twoja znachorka to miejscowa wiedźma, zielarka-akuszerka? Leczy tylko ludzi czy zwierzęta też?

Pomysły maja się nie powtarzać a mi zachciało się zagrać miejscowym Wiedzącym. Takim co zna rytuały (i klątwy) na wszystko i miewa wizje. Czy cokolwiek by na prawdę działało czy nie to już tylko MG wie. Tak jak i to czy wizje są prawdziwe czy to tylko efekt nadmiaru alkoholu przed snem.
Moja postać będzie głównie zielarką- akuszerką i w takiej małej społecznośći będzie opiekować się zarówno ludźmi jak i zwierzętami - wiadomo że taka krowa ma dla niektórych wartość większą niż członek rodziny

Co do Twojego pomysłu Wiedzącego to myślę że możemy się tu dogadać jakoś bo myślałam że moja postać część wiedzy i umiejętności brała od obłąkanej już nieco staruchy-szeptunki, także jak coś to zgadajmy się na PW
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Venora, Chris i Lyn
Mag jest offline