Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2019, 15:27   #1
Ronin2210
 
Ronin2210's Avatar
 
Reputacja: 1 Ronin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputacjęRonin2210 ma wspaniałą reputację
[Warhammer 2ed.] Popioły Middenheim


Cień Mrocznych Bóstw nadal okrywa Miasto Białego Wilka. Skaza Chaosu uderzyła w samo serce miasta. Mroczne siły wciąż kryją się w ruinach domostw i w kanałach pod zniszczonymi ulicami. Kłamstwa, zdrada, mord i najgorsza z możliwych skaza duszy to niebezpieczeństwa, z jakimi zetkną się poszukiwacze prawdy. Gdy Bohaterowie przywożą starodawną ikonę do świątyni Sigmara, nawet nie podejrzewają, że wyznawcy Mrocznych Potęg jeszcze się nie poddali…

Jak straszna tajemnica kryje się u źródeł władzy w mieście Ulryka? Cóż może zdziałać niewielka grupka przypadkowych Bohaterów? Sprawdź sam w Popiołach Middenheim!



Witam, chciałem zaprosić wszystkich chętnych na przygodę w Starym Świecie. Mianowicie na oficjalną kampanię do Warhammera 2ed. pt. "Ścieżki Przeklętych: Popioły Middenheim" wraz z prologiem w postaci przygody z podręcznika podstawowego "Przez ostępy Drakwaldu".

Rzuty po mojej stronie, wyślę na PW po deklaracji chęci grania, Łaska Shallyi obowiązuje.

Profesja podstawowa + darmowe rozwinięcie.

Ekwipunek startowy: dodatkowe przedmioty wykupujecie/sprzedajecie za startową pulę złota po normalnych stawkach z pominięciem dostępności przed rozpoczęciem rozgrywki, później ceny będą chwiejne równie jak psychika Berserkera Khorna. (proszę wszystko dokładnie notować, nie można kupić czegoś za powietrze :P )

Profesje: przyjmę maksymalnie jedną postać uzdolnioną magicznie, nie przyjmę dwóch jednakowych profesji, balans musi być zachowany.

Przyjmę maksymalnie 5 graczy, ale rozpocznę grę nawet z dwójką chętnych.

Karta postaci: w formie docowej, proszę wysyłać na PW.

Avatary:
pasujące do klimatu Warhammera, bez nadobnych dziewic i wymuskanych chłopców, szkice i czarno-białe portrety jak najbardziej. Jeśli już komuś upatrzył się portret w kolorze to dobrze będzie go przerobić na czarno biały, dla klimatu. Szerokość 200 pikseli, wysokość 300 pikseli.

Google Doc: wykorzystywany do walk i ważniejszych dialogów.

Odpisy: 4 dni dla graczy i 2 dni dla mnie, jeśli wszystko pójdzie sprawnie to mój odpis pojawi się następnego dnia.

Długość postów: nie wymagam stron opisów, jeśli zmieścisz się z deklaracją w 3 zdaniach to plus dla Ciebie.

Jak już wspomniałem wcześniej, chcę wprowadzić zasady niszczenia pancerza i broni
ze Zbrojowni Starego Świata (strona 26 i 42).

Termin zakończenia rekrutacji:
14.07.2019 godzina 12:00

Na wszystkie pytania odpowiem w komentarzach

Zgłoszenia:
Edmaad - rzuty wysłane (kislevita lub norsmen)
hen_cerbin - rzuty wysłane (Osiłek Marcel zwany Sklepem) ZREZYGNOWAŁ
Mroku - rzuty wysłane (łowca lub najemnik) ZREZYGNOWAŁ
Gerwazy - karta gotowa (Gerwazy Wołostowski/uczeń czarodzieja)
xeper - karta gotowa (Zachariasz III Jablounec/cyrkowiec)
Phil - karta gotowa (Uwe Heideger/łowca)
Kern - karta gotowa (Konrad Weber/przepatrywacz)
gazda - karta gotowa (Edgard Kummel/strażnik więzienny)

ZauraK - karta gotowa (Siegfried von Kaufmann/podżegacz)
Balzamoon - karta gotowa (Tharnoth Quirellenorie/uczeń czarodzieja)
wysłannik - karta gotowa (Bardin Hargonson/tarczownik)
Lechu - karta gotowa (Rudiger Szulc/rzezimieszek)
Nami - karta mechanicznie gotowa (Cassandra/ciura obozowa)
Obca - karta gotowa (Coruja “Mała Sowa”/ wojownik klanowy)
Tabasa - rzuty wysłane
 

Ostatnio edytowane przez Ronin2210 : 14-07-2019 o 09:56. Powód: Dodanie zgłoszonych graczy
Ronin2210 jest offline