Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2019, 21:18   #5
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
zgłaszam, że planuję pomyśleć nad kartą i zgłosić się do sesji - m.in. dlatego, żeby zobaczyć Cię od strony mistrzowania

jak z dostępnymi profesjami? poturlałem sobie w career compendium i
  • najbardziej trafiony wydaje mi się exciseman (poborca?) awansowany na litigant (adwokat?)
  • lub Wise Woman z rozwinięciem do Politician (to by chyba dobrze pasowało)
  • Strigany Mystic (tu nie mam niestety pomysłu na drugą profeję, żeby do sesji pasowała)
brzmią ciekawie

Jak z dopuszczalnością/dopasowaniem?
W tej sesji nie widzę problemów z dopuszczeniem dowolnej z tych postaci do gry (czy dowolnej innej, może poza sługami chaosu). Zastanów się też kim Twoja postać chce być - nie tylko jaką ma profesję ale i kim w miasteczku jest.
A co do pieniędzy - tak jak w KP napisałem, 20zk startowego + ewentualne profesyjne. Nie ma się co nimi przejmować w tym momencie ani kupować lin, namiotów czy broni, bo to w mieście jest i po domach i tak Wam się wala - a ile dokładnie pieniędzy macie powiem jak już będę wiedział kto kim jest i ilu Was gra (wiadomo że kupiec ma magazyny i towaru za znaczną kwotę, karczmarz karczmę i zatrudnioną w niej rodzinę/sługi, aptekarz ma aptekę z wyposażeniem, a burmistrz uposażenie a jak trzeba to i do miejskiej kasy może sięgnąć, itd).
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 08-07-2019 o 21:24.
hen_cerbin jest offline