Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2019, 21:57   #9
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
hm, burmistrzyni z plemienia Ungołów... brzmi ciekawie... przemyślę to sobie do jutra, czy będzie burmistrzyni czy sędzia w takim razie
Nigdy w swojej karierze gracza nie spotkałeś totalnie niepasującego NPCa? A poważniej - jeśli czujesz że pasuje i w historii sensownie uzasadnisz jak to się stało, że Ungołka zasiadła na fotelu burmistrza - to ja na to pójdę.

Dla przykładu - jeśli zgłosi się jakiś gracz na stanowisko burmistrza to nie ma problemu by była jego doradcą. Jeśli się żaden nie zgłosi to może się okazać, że Ungołka, kochanica burmistrza którą dla zachowania pozorów zatrudnił jako "zastępczynię" jest najwyżej w hierarchii i do wyborów będzie p.o. burmistrza...

A poza tym - wcielacie się w BNów, nie w postacie graczy (w nie bowiem wcielę się ja). To taka "sesja na odwrót". Nie wiem czy pozwoli to poznać jakim jestem MG (to widać raczej w Ostatnich), ale powinno być zabawnie.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline