Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2019, 11:29   #6
Rowan
 
Rowan's Avatar
 
Reputacja: 1 Rowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputacjęRowan ma wspaniałą reputację
Bardzo mi miło, że jest zainteresowanie!

Odpowiadając na pytania:

1. Rzuty. Tak jak napisał Cedryk - jeśli rzuty wypadną dobrze, możecie potraktować je jako miły bonus. Jeśli wypadną źle, macie siatkę bezpieczeństwa w postaci Point Buy. Chyba, że chcecie grać z rzutami gorszymi niż PB (zdarzyło mi się już)
2. Co do przestojów - jeśli dobrze zrozumiałam Cedrykowi nie chodzi o przestoje w naszej grze, tylko te już nagromadzone z "przebiegu" postaci? Zbyt skomplikowane to, bo nie tylko czas trzeba poświęcić, ale i przeszłą gotówkę, a skąd wiadomo ile tej gotówki było... Może lepiej umówmy się tak: jeśli macie jakiś pomysł na dodatkowe umiejki z racji XP, powiedzcie. Podumamy.
3. Podręczniki oficjalne! Dotyczy to klas, czarów, ras. Co do backgroundu możecie poszaleć i zrobić własny, nie zależy mi. Lubię korzystać z tej strony: Frontpage - DND 5th Edition
4. Nekromancja: można myśleć. Pytanie tylko jak to przemycić w Thesk, które z założenia ma orientację w prawej górnej ćwiartce tabelki charakterów, znaczy się neutralno-dobre. Zatrudniają Was władze miasta! Pytanie też, jaką motywację ma nekromanta dołączając do wyprawy mającej na celu zbadanie i pozbycie się źródła złej magii.


Zaraz Wam wyślę rzuty
 
Rowan jest offline