Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2019, 19:10   #1
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
[WFRP 2ed.] Popioły Middenheim



Cześć!

Ta rekrutka jest pokłosiem rekrutacji Ronina i jest właściwie przeznaczona dla graczy, którzy nie dostali się do tamtej sesji, albo nie zdążyli z nadesłaniem KP. Wszystko z rekrutki Ronina pozostaje właściwie tak samo, pomijając rozgrywanie walk na docu. Wiem, jak potrafią dłużyć się walki w Warhammerze przy stole, więc tym bardziej, nie będziemy ich rozgrywać na docu, bo ta forma nie pasuje do pbf.

U mnie walki rozgrywane będą przeze mnie, przed monitorem, na podstawie Waszych deklaracji (zwykle wybiegających w przyszłość starcia). Zatem: wy zamieszczacie w swoim poście warianty wykorzystywane w walce, a ja potem to rozliczam, żeby nam sesja szła żwawo do przodu. Rzuty całkowicie po mojej stronie, choć jeśli będziecie chcieć wykorzystać jakąś umiejkę czy zdolność, możecie bez problemu rzucać sobie w kostnicy.

Jeśli przy okazji moich rzutów coś będzie nie tak, będę kontaktował się z poszczególnymi graczami. Zależy mi jednak głównie na prowadzeniu i płynności historii, zatem odgrywanie bohatera i dobre pomysły zawsze będą zapewniać jakieś bonusy do rzutów. I na odwrót: olewanie sesji szybko zakończy żywot postaci.

Nie trzeba pisać epistołów, by sprawnie uczestniczyć w grze i być jej głównym ogniwem. Najbardziej będzie liczyć się podejście do gry i zaangażowanie. Wszak nawet w mrocznym świecie niebezpiecznych przygód bogowie czasem sprzyjają bohaterom, którzy mają cel. Czasem Niemniej, nie będzie taryfy ulgowej - jeśli przeciwnicy wyrzucą Furię Ulryka, to będziecie się mierzyć z wszelkimi jej konsekwencjami. Element losowy pozostanie, by nadać grze pikanterii.

Resztę macie w oryginalnej rekrutacji Ronina, pomijając zasadę niszczenia pancerza i broni. U mnie tego nie ma, bo nie ma co komplikować. Czekam na KP do środy. Jeśli otrzymam zadowalających mnie bohaterów wcześniej, rekrutka dobiegnie końca. Jak pisałem - gracze, którzy nie dostali się do sesji Ronina mają pierwszeństwo, choć można przysyłać również świeże KP. Liczy się jakość i dostosowanie postaci do sesji.

Czekam na zgłoszenia i pozdrawiam!

UWAGA! JAKO, ŻE TO ZGŁOSZENIE DO MNIE, A KTOŚ MOŻE UWAŻAĆ, ŻE ZOSTAŁ SKRZYWDZONY PRZEZ LOS RZUTAMI, MOŻE ZADEKLAROWAĆ U MNIE PRZERZUTY NA CECHY, ZDOLNOŚCI, ŻYWOTNOŚĆ I PP. I WYBRAĆ LEPSZĄ MOŻLIWOŚĆ.


NADESŁANE KP:

Kerm - Konrad Weber, przepatrywacz,
Gerwazy - Gerwazy Wołostowski, uczeń czarodzieja,
Lechu - Rudiger Schultz, rzezimieszek,
Nami - Cassandra, ciura obozowa,
Tabasa - Erika Kraus, najemniczka
 

Ostatnio edytowane przez Mroku : 16-07-2019 o 17:55.
Mroku jest offline