Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2019, 19:30   #2
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Ja się zgłoszę i widzę, że Kerm też już tak uczynił. Rekrutacja Ronina jest już w Archiwum więc dla chętnych wklejam info mechaniczne poniżej.

Tworzenie postaci


Rzuty po mojej stronie, wyślę na PW po deklaracji chęci grania, Łaska Shallyi obowiązuje.

Profesja podstawowa + darmowe rozwinięcie.

Ekwipunek startowy: dodatkowe przedmioty wykupujecie/sprzedajecie za startową pulę złota po normalnych stawkach z pominięciem dostępności przed rozpoczęciem rozgrywki

Profesje: przyjmę maksymalnie jedną postać uzdolnioną magicznie, nie przyjmę dwóch jednakowych profesji, balans musi być zachowany.

Technikalia


Przyjmę maksymalnie 5 graczy, ale rozpocznę grę nawet z dwójką chętnych.

Karta postaci: w formie docowej, proszę wysyłać na PW.

Avatary: pasujące do klimatu Warhammera, bez nadobnych dziewic i wymuskanych chłopców, szkice i czarno-białe portrety jak najbardziej. Jeśli już komuś upatrzył się portret w kolorze to dobrze będzie go przerobić na czarno biały, dla klimatu. Szerokość 200 pikseli, wysokość 300 pikseli.

Google Doc: wykorzystywany do ważniejszych dialogów.

Odpisy: 4 dni dla graczy i 2 dni dla mnie, jeśli wszystko pójdzie sprawnie to mój odpis pojawi się następnego dnia.

Długość postów: nie wymagam stron opisów, jeśli zmieścisz się z deklaracją w 3 zdaniach to plus dla Ciebie.

Jak już wspomniałem wcześniej, chcę wprowadzić zasady niszczenia pancerza i broni ze Zbrojowni Starego Świata (strona 26 i 42).

Czy wszystko jest tak samo czy Mroku coś zmieniasz, np. ostatnia zasada z tym ekwipunkiem i pancerzami?
 

Ostatnio edytowane przez Nami : 16-07-2019 o 06:11. Powód: Usunęłam punkt, z którego Mroku nie korzysta
Lechu jest offline