Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2019, 07:50   #7
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
A kto wykorzystując moce dane mu od Pradawnych edytował MOJEGO posta? Bardzo nieładnie tak wykorzystywać władzę. Hehehe. Żartuje oczywiście.

Właśnie to była chyba opatrzność losu, że osoby, z którymi chciałem grać się nie dostały. Jakby Ronnin jednak chciał wszystkim sprawić radość.

Jestem ciekaw przeróbek Mroka jeżeli chodzi o tę przygodę. Co prawda w "Popioły" nie grałem, ale skoro będą dwa równocześnie to pewnie każdy MG nieco pozmienia aby nie było, że gracze robią to samo. Miałem czytać sesję Ronnina, ale ze względu na podobne scenariusze chyba sobie daruję. Może wrócę do tego jak my skończymy przygodę.

Nami z historią się wyrobisz, bo czas mamy do jutra. Wiadomo, że urlop to urlop, a ty i tak zaglądałaś na LI. Sam chyba nie potrafiłbym na wyjeździe jeszcze internetów sprawdzać. W razie braku weny wal śmiało chociaż u mnie ostatnio też z tym kiepsko. Historię aby się trzymała kupy i nie była we wszystkich kolorach tęczy recenzował mi lekko Szarlej (Bogu dzięki za niego).
 
Lechu jest offline