Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2019, 10:48   #8
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
Sorry za post pod postem, ale chciałem, żeby było widać, że coś się działo.

Oficjalnie ruszyliśmy, w skrócie sytuacja przedstawia się następująco: siedzicie w Untergardzie niemal od dwóch tygodni, trochę się poznaliście (pomijam Cass i Rudiego, którzy się znali już wcześniej), uczestniczyliście w bitwie o most, a teraz kapitan Schiller wzywa wszystkich na plac.

W pierwszych postach standardzik: opiszcie swoich bohaterów, jak ich widzą inni, nawiążcie jakieś dialogi jeśli chcecie, no i zadeklarujcie, co dalej robicie. Jak pisałem, posty długie być nie muszą, ważne, by sprawnie pchać akcję do przodu.

Acha, cześć tekstu jest taka sama jak w sesji Ronina, ale nie jest to żaden plagiat - po prostu część rzeczy przepisałem z przygody "Przez ostępy Drakwaldu" z podręcznika, a inne teksty zawierające zarys świata przedstawionego pochodzą z Armybooka do bitewniaka odnośnie Burzy Chaosu.

W razie pytań, pytać.

DEADLINE TEJ TURY TO 20.07., PÓŁNOC.
 
Mroku jest offline