Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2007, 21:54   #3
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wszelkie odpowiedzi dotyczącej samej sesji i moich oczekiwań względem postaci są wymienione w pierwszym poście. Zatem jest tam coś o koncepcie - opis postaci, jej charakteru, przekonań, upodobań, może przemyśleń, może traumatycznych przeżyć. Cokolwiek, co nie jest czystą mechaniką i nie jest opisem cech. To z konceptu potem mają wyniknąć cechy, które podzielę. Nie musi być to karta postaci - jak pisałem cyferki niewiele mi powiedzą (w niektórych przypadkach). Generalnie - oczekuję mniej mechaniki a więcej inwencji oraz ciekawych pomysłów. Postacie i opisy które dostałem nie muszą ściśle pokrywać się z wiedzą o świecie. Nie przejmujcie się tego, że czegoś nie wiecie, lub źle użyjecie. To wszystko ustalę już po wyborze postaci na rozmowie z każdym przyjętym graczem.
Co do zgłoszeń - to jest jedyna rekrutacja, gdzie nie ma zbędnego spamu jeśli chodzi o zgłoszenia w stylu "wysłałem kartę na PW" I choć nie ma wpisu to mam 7 zgłoszeń. Jest w czym wybierać, choć czekam nadal na innych. Planuję w połowie sierpnia skończyć rekrutkę i wybrać graczy. Potem - jest czas na uzupełnienie zgłoszonych postaci. I będzie można zacząć...ale najpierw krótkie przygody solo dla każdego. To pozwoli Wam na wejście w świat SR i poznać resztę teamu.
Nadal zachęcam do oglądania komentarzy do sesji, które już się pojawiły a w których są zawarte informacje dotyczące szczególików ze świata Shadowruna.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline