Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2019, 17:52   #1
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
[komentarze] Ci, którzy pracują...

Witam wszystkich!

Ruszamy z sesją. Gracze są już dodani do listy i można się wpisywać.
Po Waszych pierwszych wpisach oczekuję ogólnego obrazu jak minęła Wam zima i jakie macie plany na nadchodzący rok. Chyba, że żyjecie z dnia na dzień - wtedy nie macie planów.


Garść zasad na dobry początek:

I. Mój odpis będzie się pojawiać w miarę możliwości co niedzielę i będę starać się tego trzymać na tyle, na ile pozwoli mi smutna rzeczywistość.

II. O nieobecnościach dawajcie mi znać po ludzku. Jak mi napiszecie, że nie możecie grać przez 3 miesiące, to coś wymyślę żeby Was omijać z fabułą. A jak będziecie znikać bez słowa to będzie dochodzić do niepotrzebnych nieporozumień.

III. Jest 13 postaci - nie oszukujmy się, nie dam rady wchodzić cały czas z każdym bezpośrednio w interakcję. Niektóre moje wpisy mogą być bardziej ogólne, czasem kogoś zaczepię a innego nie. Zobaczymy na ile sprawnie uda mi się to prowadzić.

IV. Zastrzegam, że mogę w dowolnym momencie przejąć kontrolę nad dowolnym NPCem, którego stworzyliście (krewnych, dzieci, zaginionych synów itp.). Pełną kontrolę macie tylko nad Waszymi bezpośrednimi postaciami.

V. Załadujcie proszę avatary.

VI. Używajcie proszę tagów "indent" i "justuj", aby lepiej nam się czytało nasze wpisy.


Mam nadzieję, że będziemy się dobrze razem bawić!
 
Bardiel jest offline