Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2019, 17:56   #10
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Osobiście nie powoływałbym się na pióro Pip'a w sprawie Neuro. Lubie gościa, naprawdę, ale 90% tego co pisze to lanie wody totalnie nie w klimacie Neuro. Lepiej zdobyć w ten czy inny sposób podręcznik i poświęcić 10 minut na lekturze (mniej więcej tyle zejdzie na czytaniu postów) niż czytać jego rewelacje. Które są mocno nie w klimacie Neuro.

Co zrobić, że ja z tych surowych i szczerych. To jest głównie mój główny powód dla których nie biorę udział ni w sesjach, ni w rekrutacjach w których Pip bierze udział. Męczy mnie lanie wody. Mam szacunek dla współgraczy i Miszcza. Jeśli mogę coś rozpisać na awatar to po co wrzucać rozległego posta na 2A4? To nie szkoła średnia by lać wodę by zdać na polskim...
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline