Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2019, 10:25   #14
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał PeeWee Zobacz post
I tu rodzi się problem. Jak widzę każdy ma inny sposób postrzegania rady. Ja też mam oczywiście swój pomysł, który mi najbardziej pasuje do koncepcji postaci. Wolałbym, aby to było określone na samym początku, aby później nie było zgrzytów. Światotworzenie graczy, to fajna rzecz, ale są sytuację w których MG musi określić jak wygląda sytuacja. I uważam, że to jest właśnie jedna z nich.

GreK przyznam otwarcie, że Twoja propozycja mi się nie podoba. To coś jak prezydent w Polsce. Niby najważniejszy urząd, niby głowa państwa, ale i tak o niczym prawie nie decyduje i tylko pilnuje żyrandola w Belwederze. Dla mnie bez sensu.
Mi pozycja GreKa pasuje.

Edytowane

Myślę, że nie ma potrzeby aby we wszystkich codziennych sprawach decydowała pełna rada, wydaje mi się, że tylko w tych ważnych powinna. W końcu rada to ciało ustawodawce, a burmistrz wykonawcze. Burmistrz jest więc związany tym co zostało uchwalone.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 28-07-2019 o 10:28.
Wisienki jest offline