Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2007, 14:47   #3
PhilipsonZuo
 
Reputacja: 48 PhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodze
Mam kilka zastrzeżeń do kp Giudo.

- Po pierwsze, gra toczy się w świecie systemu Neuroshima. Jeśli go nie znasz proszę abyś chociaż pobieżnie się z nim zapoznał w internecie. Jeśli tego nie zrobisz to nie zagrasz.

- Ciągnąc temat twojej nieznajomości NS. Z tego, co wiem w podstawce nie ma profesji kierowca/dostawca. Mierząc w te klimaty musiałbyś wybrać pomiędzy kurierem, a monterem. Chociaż najtrafniej byłoby wybrać tego drugiego.

- Pochodzenie pomijam bo zezwalam na każde miejsce w USA.

- Widząc twój ekwipunek można rzec: wtf?. Nie wydałeś swoich gambli? Czym będziesz strzelał itd.? Tu także ujawnia się twój brak znajomości NS. Cennik możesz znaleźć tutaj: http://cennik.pbwiki.com/

- Pytasz jeszcze o chorobę. Otóż w świecie Neuroshimy każdy na coś choruje. W podstawce opisane jest dwadzieścia chorób. W normalnej sesji każdy gracz musi wylosować jedną z nich. Tutaj zezwalam na wybranie sobie jednej. Ze względu, że dopuszczam także osoby mało znające NS (ty i odyseja) pozwalam także na wybranie dowolnej innej choroby, która w stanie krytycznym może spowodować zgon.

- Jeśli mimo tych wszystkich moich uwag zdecydujesz się nadal grać to nie ma problemu z wplątaniem cię na początku września.

Pozdrawiam
 
__________________
"- Two tea to room two...
- Strututututu"
PhilipsonZuo jest offline