Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2007, 13:48   #8
Loria
 
Reputacja: 1 Loria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodzeLoria jest na bardzo dobrej drodze
Podczas przemówienia stała trochę z boku, lecz gdy wszyscy zaczęli się rozchodzić podeszła, do grupy uczniów, których widziała w pociągu.
-Kristen, ja też jestem w Ravenclawie - uśmiechnęła się do niej - Jestem Susanne Blinder. - powiedziała do obecnej tu grupki
Była dosyć niska jak na swój wiek, szczupła (żeby nie powiedzieć chuda), miała długie czarne włosy i ciemne oczy. Miała na sobie używaną szatę, lecz w dobrym stanie. Widząc kota Kristen , powiedziała do niej:
-Widzę, że też masz kota - uśmiechnęła się - Moją zaprowadzili już do dormitorium.
 
__________________
"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy odeszli, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć?"
J.R.R. Tolkien

Ostatnio edytowane przez Loria : 30-07-2007 o 14:17.
Loria jest offline