Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2019, 21:49   #3
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację

Witam ponownie
Podziemnymi kanałami udało mi się zwerbować do gry dwie osoby.
Amduat i Santorine wyrazili chęć gry i mam już ich wstępne koncepty postaci.
Są troszkę zbliżone, ale doszlifujemy je wspólnie, aby nie pokrywały się archetypy.

Santorine - zagra Konradem Teichmannem, jest to zbuntowany chłopak z gitarą, archetyp rocker. Wyobraźcie sobie Ryśka Riedla podszytego młodym Słowackim, czy też Mickiewiczem. Taki hipis marzący o naprawdę wielkich rzeczach. To właśnie nasz Konrad.
Amduat - zagra dziewczyną z dobrego domu, która nie tylko jest czarną owcą, ale także ma swoje rodzinne tajemnice. Pankówa z krwi i kości, ubrana w wyćwiekowaną skórę i krzycząca o końcu świata i wszystkiego. W końcu - NO FUTURE!!! Co nie? Archetyp myślę, że to będzie Dziwak.

Przydałaby się jeszcze jedna, a idealnie dwie osoby i paczka byłby w komplecie.

Zgłaszajcie się! Świat was potrzebuje, bo sam się nie uratuje!
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline